Skip to main content

onetec® – odstránenie kozmetických problémov v priebehu sekúnd

Napriek optimálnej starostlivosti, zdravej výžive, ako aj používaniu ochranných prostriedkov proti UV žiareniu sa na našej pokožke objavujú nevzhľadné zmeny. Červené žilky, hemangiómy, pavúčikovité névi, fibrómy alebo vrásky sú potom viditeľné presne tam, kde sú vnímané ako zvlášť rušivé. Malá, červená bodka alebo žilka sa potom stáva hlavným kozmetickým problémom pre zákazníka – ale aj pre lekára, ktorý doteraz nedokázal ponúknuť žiadne riešenie problému.

Vďaka onetec® je to teraz minulosť!

premium aesthetic – the skin concept®

Technologická novinka onetec® rieši špecifické problémov pokožky a to s ohromujúcim okamžitým výsledkom. Neestetické kozmetické vady sú ihneď, účinne a bezpečne odstránené.

Onetec® je vysoko kvalitný kozmetický prístroj. Nejde o zdravotnícku pomôcku a neslúži najmä na liečenie chorôb.

Nová RWS-metóda

S novou RWS metódou je teraz možné vykonať šetrné a účinné ošetrenie s presvedčivými výsledkami.

Metóda je založená na špeciálne modulovaných vysokofrekvenčných impulzoch.

Okrem toho je do prístroja začlenená RF (rádiofrekvenčná sonda), ktorá sa využíva pri ošetrení vrások a spevnení ochabnutého tkaniva najmä v okolí očí a pier.

Presné riadenie impulzov

Keď sa aktívny aplikátor dotkne pokožky, tieto energetické impulzy sa premenia na tepelné impulzy. Výkon systému je presne riadený mikroprocesormi. Takto je možné dosiahnuť šetrné, bezpečné a účinné ošetrenie s minimálnym zaťažením tkaniva.

Účinné ošetrenie s minimálnym zaťažením tkaniva

Aktívny aplikátor sa dotýka pokožky. Premenou energetických impulzov na tepelné impulzy sa dosiahnu výsledky ošetrení, ktoré predtým neboli možné.

Rušivé kozmetické stavy pokožky sa odstraňujú okamžite, efektívne a bezpečne s minimálnym zaťažením tkaniva.

Objednajte si bezplatnú prezentáciu