Skip to main content

Systém starostlivosti o pokožku zapôsobí svojou efektívnosťou a jednoduchosťou

Produktový rad premium aesthetic – the skin concept® sú špeciálne vyvinuté produkty na účelné ošetrenie problémových oblastí.

Optimálne zloženie moderných kozmeticky účinných látok a overených aktívnych komplexov je založené na výsledkoch lekárskeho výskumu a dlhoročných skúsenostiach s kozmetikou.

Tieto komplexné produkty podporujú požadované biofyzikálne a biochemické procesy v pokožke.

Je to jedinečný produktový systém, ktorý premieňa komplexy účinných látok na ľahko použiteľnú koncepciu starostlivosti o pokožku.

PREMIUM AESTHETIC – THE SKIN CONCEPT®

Riešenia pre individuálne kožné problémy

Premium aesthetic – the skin concept® používa zloženia, ktoré sú určené napr. na hydratáciu pokožky, poškodenú alebo ochabnutú pokožku, vrásky, zmiernenie alebo potlačenie podráždenia pokožky, kuperózu, pigmentáciu, a pod.. Naše výrobky prinášajú synergické výsledky pri kombinácii s ultrazvukom, elektroporáciou, mikrodermabráziou alebo ich kombináciou (twotec®).

Vaša výhoda:

  • Vysoká efektívnosť
  • Vynikajúca hodnota za peniaze
  • Žiadne minimálne objednané množstvá
  • Jednoduché použitie
  • Optimálny doplnok pre ošetrenie kombinované s technológiou
  • Riešenia pre individuálne kožné problémy
premium aesthetic produkty | premium aesthetic

Pôsobivo jednoduché a viditeľne efektívne!

Náš systém zapôsobí efektívnosťou a jednoduchosťou! Niektoré výrobky sú zvlášť vhodné na ošetrenie ultrazvukom alebo rádiofrekvenciou, iné sa v salóne alebo v domácnosti používajú bez technológie.

Pre zákazníkov, ktorí očakávajú rýchle zlepšenie svojich problémov s pokožkou a chcú produkty, vďaka ktorým je pokožka okamžite mladšia, hladšia a sviežejšia.

V súlade s výzvami modernej kozmetiky, PREMIUM AESTHETIC – THE SKIN CONCEPT® urobil most medzi okamžite viditeľnými účinkami a dlhotrvajúcimi výsledkami.

Objednajte si bezplatnú prezentáciu